Żel ANTYREUMATYCZNY z Żywokostem i Sabelnikiem - "911" (85 ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Żel ANTYREUMATYCZNY z Żywokostem i Sabelnikiem - "911" (85 ml)

Żel/balsam ANTYREUMATYCZNY z Żywokostem i Sabelnikiem z serii "911". W balsamie zostały połączone siły dwóch naturalnych składników, mających potężne działanie antyreumatyczne: Sabelnik (Potentilla) i Ostróżka (Żywokost) oraz kompleks naturalnych olejków eterycznych o działaniu przeciwbólowym, kojącym, rozgrzewającym, łagodzącym.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 6

16,11 zł

Obniżka!

-10%

17,90 zł

W balsamie zostały połączone siły dwóch naturalnych składników, mających potężne działanie antyreumatyczne: Sabelnik (Potentilla) i Ostróżka (Żywokost) oraz kompleks naturalnych olejków eterycznych o działaniu przeciwbólowym, kojącym, rozgrzewającym, łagodzącym.
 

Ostróżka (Żywokost) stymuluje regenerację uszkodzonych tkanek, łagodzi obrzęki i skurcze mięśni. Podczas stosowania żywokostu zaobserwowano szybkie zrastanie się złamań kości, odbudowę uszkodzonej okostnej.
Sabelnik (Potentilla) ma właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. 
Kompleks olejków eterycznych ma działanie rozgrzewające, kojące i przeciwbólowe, poprawia krążenie krwi, łagodzi obrzęki. 


Środek należy do serii kremów i żeli produkowanej pod marką 911. Unikalny zrównoważony skład kremów i żeli "911" zawiera 40% substancji czynnych: olejki eteryczne i roślinne, ekstrakty ziołowe, kamfora, mentol i inne składniki aktywne. Skuteczność środków z serii "911" została potwierdzona badaniami klinicznymi przeprowadzonymi w Centralnym Szpitalu Klinicznym Rosyjskiej Akademii Nauk. Seria "911" na ratunek dla Ciebie i Twoich bliskich w warunkach domowych!

Sposób użycia: stosować żel-balsam na czystą skórę w obszarach problemowych 2-3 razy dziennie od dołu do góry, aż do całkowitego wchłonięcia.

Skład: ekstrakt z sabelnika i żywokostu, kamfora, mentol, witamina E, hesperydyna, olejek pieprzowy, olejek jałowcowy, olejek rozmarynowy, olejek z kajaputa, olejek majerankowy.

Waga: 85 ml
Producent: Twins Tec, Rosja

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej