Żel DO STAWÓW i KORZONKÓW z Chondroityną i Sabelnikiem - "911" (85 ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Żel DO STAWÓW i KORZONKÓW z Chondroityną i Sabelnikiem - "911" (85 ml)

Żel DO STAWÓW i KORZONKÓW z Chondroityną i Sabelnikiem z serii "911". Pomaga odtworzyć powierzchnie chrzęstne stawów i kręgosłupa, zmniejsza zmiany zwyrodnieniowe stawów, poprawia ich ruchliwość, stymuluje regenerację tkanki chrzęstnej, ma działanie przeciwzapalne.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

16,11 zł

Obniżka!

-10%

17,90 zł

Żel kosmetyczny Chondroityna i Sabelnik polecany jest jako środek wspomagający w leczeniu chorób stawów i korzeni nerwowych: 
- osteochondrozy,

- zapalenia korzeni nerwów rdzeniowych lędźwiowo-krzyżowych, 
- choroby zwyrodnieniowej stawów,
- zapalenia stawów,
- podagry. 

Pomaga odtworzyć powierzchnie chrzęstne stawów i kręgosłupa, zmniejsza zmiany zwyrodnieniowe stawów, poprawia ich ruchliwość, stymuluje regenerację tkanki chrzęstnej, ma działanie przeciwzapalne. 

Składniki aktywne:
- chondroityna,
- glukozamina,
- sabelnik,
- olejki eteryczne,
- witamina E. 

Glukozamina jest podstawowym składnikiem tkanki łącznej organizmu. Uczestniczy ona w tworzeniu paznokci, wiązadeł, skóry, kości i ścięgien. Glukozamina zapewnia lepkie elastyczne smarowanie stawów i pomaga w regeneracji uszkodzonych chrząstek, znacznie łagodzi dolegliwości bólowe. Zwiększa zdolność organizmu do produkcji kolagenu i proteoglikanów niezbędnych do regeneracji stawów, ma działanie przeciwzapalne.
Siarczan chondroityny jest wysokocząsteczkowym polisacharydem należącym do grupy glikozaminoglikanów. Jako środek chondroprotektywny ("chondroprotekcja" - to postępowanie mające na celu ochronę chrząstki stawowej), sprzyja aktywnej regeneracji chrząstek, poprawia elastyczność tkanki chrzęstnej, pomaga złagodzić bolesne objawy uszkodzenia stawów i przywraca ich ruchliwość. Sprzyja regeneracji powierzchni chrzęstnych stawów i kręgosłupa, spowalnia zmiany zwyrodnieniowe w stawach.
Sabelnik (Potentilla) ma właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. 


Środek należy do serii kremów i żeli produkowanej pod marką 911. Unikalny zrównoważony skład kremów i żeli "911" zawiera 40% substancji czynnych: olejki eteryczne i roślinne, ekstrakty ziołowe, kamfora, mentol i inne składniki aktywne. Skuteczność środków z serii "911" została potwierdzona badaniami klinicznymi przeprowadzonymi w Centralnym Szpitalu Klinicznym Rosyjskiej Akademii Nauk. Seria "911" na ratunek dla Ciebie i Twoich bliskich w warunkach domowych!

Sposób użycia: stosować żel-balsam na czystą skórę w obszarach problemowych 2-3 razy dziennie od dołu do góry, aż do całkowitego wchłonięcia.

Skład: ekstrakt z sabelnika, chondroityna, glukozamina, witamina E, olejek lawendowy, olejek z jodły, olejek rozmarynowy, olejek eukaliptusowy, olejek tymiankowy.

Waga: 85 ml
Producent: Twins Tec, Rosja

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej