Żel DO STAWÓW z Chondroityną - "911" (100 ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Żel DO STAWÓW z Chondroityną - "911" (100 ml)

Żel DO STAWÓW z Chondroityną z serii "911". Pomaga odtworzyć powierzchnie chrzęstne stawów i kręgosłupa, zmniejsza zmiany zwyrodnieniowe stawów, poprawia ich ruchliwość, stymuluje regenerację tkanki chrzęstnej, ma działanie przeciwzapalne.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 7

16,11 zł

Obniżka!

-10%

17,90 zł

Żel DO STAWÓW z Chondroityną z serii "911".
Zaleca się jako środek wspomagający w leczeniu chorób stawów:
- osteochondrozy,
- zapalenia korzeni nerwów rdzeniowych lędźwiowo-krzyżowych,
- choroby zwyrodnieniowej stawów,
- zapalenia stawów,
- podagry. 

Pomaga odtworzyć powierzchnie chrzęstne stawów i kręgosłupa, zmniejsza zmiany zwyrodnieniowe stawów, poprawia ich ruchliwość, stymuluje regenerację tkanki chrzęstnej, ma działanie przeciwzapalne. 

Składniki aktywne:
- chondroityna,
- glukozamina,
- olejek eukaliptusowy,
- mentol,
- witaminy B1 i B6. 

Glukozamina jest podstawowym składnikiem tkanki łącznej organizmu. Uczestniczy ona w tworzeniu paznokci, wiązadeł, skóry, kości i ścięgien. Glukozamina zapewnia lepkie elastyczne smarowanie stawów i pomaga w regeneracji uszkodzonych chrząstek, znacznie łagodzi dolegliwości bólowe.
Siarczan chondroityny jest wysokocząsteczkowym polisacharydem należącym do grupy glikozaminoglikanów. Jako środek chondroprotektywny ("chondroprotekcja" - to postępowanie mające na celu ochronę chrząstki stawowej), sprzyja aktywnej regeneracji chrząstek, poprawia elastyczność tkanki chrzęstnej, pomaga złagodzić bolesne objawy uszkodzenia stawów i przywraca ich ruchliwość.

Środek należy do serii kremów i żeli produkowanej pod marką 911. Unikalny zrównoważony skład kremów i żeli "911" zawiera 40% substancji czynnych: olejki eteryczne i roślinne, ekstrakty ziołowe, kamfora, mentol i inne składniki aktywne. Skuteczność środków z serii "911" została potwierdzona badaniami klinicznymi przeprowadzonymi w Centralnym Szpitalu Klinicznym Rosyjskiej Akademii Nauk. Seria "911" na ratunek dla Ciebie i Twoich bliskich w warunkach domowych!

Sposób użycia: Niewielką ilość żelu nanieść okrężnymi ruchami masującymi na skórę nóg z góry na dół 1-2 razy dziennie.  

Skład: chondroityna, glukozamina, olejek eukaliptusowy, mentol, witaminy B1 i B6, ekstrakt biszofit, pięciornik, ekstrakt żywokostu, mentol, kamfora, jodła, olej z eukaliptusa, lawendy.

Waga: 100 ml
Producent: Twins Tec, Rosja

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej
Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

2017-07-15

Uczestnicy poznają sposoby codziennej higieny kręgosłupa i sylwetki (poczynając od diety korzystnej dla stawów, odpowiednich ziół itp, poprzez zmianę sposobu spania, czy siedzenia). Jednym z kluczowych elementów zajęć są specjalne ćwiczenia usprawniające kręgosłup (pochodzące z chińskiego systemu Tai Chi {Taiji}), które powoduje jego uelastycznienie i uzdrowienie. Efekt – to eliminacja bólów, sztywności odcinka krzyżowego, większa sprawność i ruc

Czytaj więcej