Chembuster MINI (usługa wykonania) Powiększ do pełnego rozmiaru

Chembuster MINI (usługa wykonania)

Mini działo orgonowe (1 rura). Do użytku w biurze lub w domu (zewnętrzny parapet)Produkt ten przeznaczony jest bardziej dla obszaru miejskiego, gdzie nie ma dostępu do ziemi, dachu, balkonu. 

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: 
[email protected]


Więcej szczegółów

420,00 zł

CHEMBUSTERY - OKRES ZIMOWY

W okresie 14 grudnia 2017 - 19 lutego 2018 produkcja chembusterów będzie wstrzymana (jeśli w lutym 2018 zima będzie nadal śnieżna i mroźna, produkcja będzie wstrzymana aż do marca 2018). 
Ponowny sezon produkcyjny uruchamiamy od 19 lutego 2018, więc prosimy o przysyłanie zamówień dopiero od tego terminu (wcześniej przesłane zamówienia nie będą brane pod uwagę, ponieważ listę oczekujących będziemy tworzyć dopiero od 19 lutego).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: [email protected]

W zamówieniu należy podać poniższe dane (prosimy skopiować poniższy wzór i uzupełnić dane):
- imię i nazwisko odbiorcy urządzenia

- miejscowość, ulicę, nr domu/mieszkania
- kod pocztowy
- nr telefonu kontaktowego odbiorcy 
- dokładny adres e-mail
- DOKŁADNĄ nazwę zamawianego urządzenia oraz ilość egzemplarzy
W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia. 

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

Chembuster MINI

Mini działo orgonowe (1 rura). Do użytku w biurze lub w domu (zewnętrzny parapet)Produkt ten przeznaczony jest bardziej dla obszaru miejskiego, gdzie nie ma dostępu do ziemi, dachu, balkonu. 

Działo transformuje negatywną energię (DOR) w atmosferze, w pozytywną energię. Ponadto wspomaga oczyszczanie powietrze z chemikaliów rozpylanych przez samoloty (chemtrails).

Chemtrails są bronią New World Order dla kontroli populacji. Zawierają w swoim składzie m.in. aluminium, bar i różne patologiczne składniki biologiczne (często wirusy, grzyby, bakterie).
Rozpylane są z samolotów (najczęściej nie oznakowanych), tworząc sztuczne chmury, które zakłócają warunki pogodowe, a także nasycają atmosferę aluminium i barem. System HAARP, zlokalizowany na Alasce, jest ogromnym emiterem fal ELF (niskiej częstotliwości), obejmującym całą Ziemię. Aluminium i bar tworzą tarczę, obejmującą jonosferę planety, a fale ELF odbijają się od tarczy aluminium i opadają w dół, na całą Ziemię. Fale ELF mogą wpływać na wzorce myślowe ludzi, emocje, stan zdrowia, a nawet zaburzać strukturę DNA.


W jaki sposób pomocna jest technologia orgonu

Działo orgonowe wypromieniowuje w górę, do atmosfery pozytywną energię (pozytywny Orgon), co nie pozwala na utrzymywanie się rozpylanych aerozoli w powietrzu i formowanie chemicznych chmur. Energia Orgonu przekazana do atmosfery wspiera proces konwertowania chemtrails do naturalnych związków występujących w górnych warstwach atmosfery (tlen, azot, dwutlenek węgla itd).
Działanie tego typu potwierdza wielu posiadaczy chembusterów (zanikające POJEDYNCZE smugi chemiczne, mniej nienaturalnych chmur, bardziej stabilna pogoda, więcej specyficznych, delikatnych chmurek o nazwie Syplhs).

Orgon jest bardzo specyficzną formą energii (nie jest to energia elektromagnetyczna!), która ma wielowymiarowe działanie i jest trudna do zrozumienia przez umysł ścisły. Nie istnieją też żadne formy badań naukowych, pozwalających na zrozumienie procesu jaki zachodzi w przypadku działania Orgonu na wyższe warstwy atmosfery (nie ma odpowiednich urządzeń i technologii). Współczesne badania tego tematu opierają się głównie na obserwacji ekosystemu, sytuacji pogodowej (są to badania wielomiesięczne, a nawet wieloletnie), spostrzeżenia pozazmysłowe, a także badania radiestezyjne (radiestezji akceptującej temat energii orgonalnej).

Jak wzmocnić dzialanie (wizualizacja)
Urządzenia orgonitowe (w tym chembuster) są urządzeniami radionicznymi, które są zasilane i sterowane przez operatora/właściciela urządzenia. Stają się jakby częścią umysłu operatora. Wola człowieka steruje i wpływa na jakość i intensywność działania orgonu.
Jeśli chcesz wyczyścić niebo ze smug chemicznych, po prostu wyobraź sobie czyste niebo, wydychając z ust powietrze nasycone złotą energią (ta wizualizacja przyspieszy proces oczyszczania). 
Pamiętaj, że masz więcej mocy niż sądzisz...


BUDOWA
Do produkcji mini działa
używane są wióry stalowe (zgodnie z zaleceniami W. Reicha, badacza i propagatora technologii Orgonu), ponieważ (w przeciwieństwie do używanego przez innych aluminium) mają bardziej harmonijne i bezpieczne działanie na organizm człowieka, dlatego chembuster może być bez obaw użytkowany w pobliżu ludzi.

W podstawie orgonitowej znajduje się podsypka z z naturalnych brył ametystu i kryształów górskich (ametyst ma m.in. właściwości oczyszczania atmosfery). W rurze umieszczony zostaje kryształ górski (czubkiem do góry).
 

Zalecane zastosowanie
W przypadku braku możliwości używania dużego chembustera - można go ustawić np w doniczce na zewnętrznym parapecie okna - niczym oryginalny kwiat lub rzeźbę. Doniczka z ziemią służy tylko do stabilizacji chembustera.
Nadaje się również 
jako uzupełnienie dużego chembustera ("strzela" na niższy pułap, neutralizując opryski w niższych partiach atmosfery). 
Uwaga! Chembuster może stać na balkonie lub na parapecie - należy go ustawić z rurą skierowaną pionowo (daszek lub balkon powyżej nie wpływają na działanie urządzenia - według Dona Crofta  chembuster może być stosowany nawet w domu, choć może działać trochę słabiej). Zdecydowanie jednak sugerujemy stosować na zewnątrz (np na parapecie zewnętrznym, zakopany w doniczce z ziemią, na tarasie, w ogródku itp).
Chembuster nie wymaga uziemienia.


Dostępność
Pojedyncze egzemplarze wykonywane tylko na zamówienieZamówienia są realizowane według kolejności zgłoszeń. Realizacja zamówienia - 14-21 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia i przedpłaty pierwszej transzy (na zakup materiałów na zlecenie dla danego Klienta, potrzebnych do wykonania urządzenia).

 ----------------------------------------------------------------------- DANE TECHNICZNE
Zasięg: obejmuje obszar około 3 - 10 km
Skład: żywica, kryształy górskie, bryłki ametystu, wióry stalowe; miedziane elementy: rura, złączka i zaślepka.
Wymiary: wysokość (łącznie z rurą) - 100 cm, średnica podstawy - 10 cm
Waga: ok. 3-4 kg (waga wraz z opakowaniem - 4,5 kg)

PŁATNOŚĆ (podzielona na dwie tury): 
I - przedpłata na zakup materiałów (w imieniu zamawiającego) i przygotowanie/uruchomienie produkcji(nie podlega refakturowaniu). Klient może również samodzielnie zakupić materiały i przesłać je do nas w celu wykonania usługi - pozostaje w gestii Klienta wybór formy nabycia materiałów niezbędnych do produkcji: przesłanie kwoty potrzebnej do zakupu materiałów, lub zakup samodzielny i przesłanie materiałów do nas); 
II - pozostała część wpłaty po zakończeniu produkcji, a przed wysyłką
 (jest to właściwa opłata za usługę i pakowanie wraz z wysyłką). 
Ważne! Zamówienie dotyczy TYLKO USŁUGI WYKONANIA urządzenia (Klient otrzymuje gotowe, wyprodukowane specjalnie dla niego urządzenie orgonitowe, wg opsanej specyfikacji). Produkty wykonane na zamówienie nie podlegają zwrotom. Faktury wystawiamy wyłącznie na wykonanie usługi i wysyłkę - zakup materiałów odbywa się w formie "zlecenia", w imieniu klienta - materiały do produkcji zleconego urządzenia nie są fakturowane.

KOSZTY PAKOWANIA I DOSTAWY:

Polska (kurier, priorytet): 30 zł
Unia Europejska  (Poczta Polska, priorytet): ok. 140 zł (cena przesyłki określana w zależności od Państwa)

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: [email protected]

W zamówieniu należy podać:
- imię i nazwisko odbiorcy urządzenia
- miejscowość, ulicę, nr domu/mieszkania
- kod pocztowy
- nr telefonu kontaktowego odbiorcy 
- dokładny adres e-mail
- nazwę zamawianego urządzenia oraz ilość egzemplarzy
W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia. 

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej