Chembuster duży - "OWOC ŻYCIA" (usługa wykonania)

Duży, nietypowy rozpraszacz smug chemicznych (powiązany ze Świętą Geometrią) - skutecznie neutralizuje szkodliwe substancje rozpylane w powietrzu.

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: 
[email protected]

Zamówienia chembusterów nie są łączone z pozostałymi produktami! Zamówienie, pakowanie i wysyłka przebiegają oddzielnie.

Więcej szczegółów

1 600,00 zł

CHEMBUSTERY - OKRES ZIMOWY

W okresie 14 grudnia 2017 - 19 lutego 2018 produkcja chembusterów będzie wstrzymana (jeśli w lutym 2018 zima będzie nadal śnieżna i mroźna, produkcja będzie wstrzymana aż do marca 2018). 
Ponowny sezon produkcyjny uruchamiamy od 19 lutego 2018, więc prosimy o przysyłanie zamówień dopiero od tego terminu (wcześniej przesłane zamówienia nie będą brane pod uwagę, ponieważ listę oczekujących będziemy tworzyć dopiero od 19 lutego).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: [email protected]
Zamówienia chembusterów nie są łączone z pozostałymi produktami! Zamówienie, pakowanie i wysyłka przebiegają oddzielnie.

W zamówieniu należy podać poniższe dane (prosimy skopiować poniższy wzór i uzupełnić dane):

- imię i nazwisko odbiorcy urządzenia:

- ulica, nr domu/mieszkania:
- miejscowość i kod pocztowy:
- nr telefonu kontaktowego odbiorcy: 
- dokładny adres e-mail:
- DOKŁADNA nazwę urządzenia: chembuster OWOC ŻYCIA
- ilość egzemplarzy:

W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia.

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

Chembuster duży - "OWOC ŻYCIA"

Urządzenie, które jest zarówno rozpraszaczem smug chemicznych, jak i dużym harmonizerem orgonitowym. Skutecznie neutralizuje szkodliwe substancje rozpylane w powietrzu, harmonizuje obszar w zasięgu swojego działania, uaktywnia czakry i zasila pozytywnymi wibracjami.
Konstrukcja tego modelu chembustera opiera się na formie OWOCU ŻYCIA (Święta Geometria). 


W jaki sposób działa technologia orgonu
Działo orgonitowe (chembuster) wypromieniowuje na zewnątrz (do atmosfery) czystą, ożywczą energię (pozytywny orgon; POR), neutralizując różnorakie zanieczyszczenia i zaburzenia (chemiczne i energetyczne). Neutralizacja szkodliwej energii odbywa się m.in. dzięki odpowiednio zaprogramowanym kryształom osadzonym w rurach urządzenia. W bazie orgonitowej zostały zatopione trzy rodzaje minerałów, które wzmacniają siłę oddziaływania tego urządzenia: kryształ górski, kwarc dymny i ametyst.

Dodatkowo, ten typ chembustera zbudowaliśmy wykorzystując OWOC ŻYCIA (figurę opartą na Kwiecie Życia - jednym z najsilniejszych symboli Świętej Geometrii), który zwielokrotnia korzystne działanie chembustera, emanując wysokie, harmoniczne wibracje tej starożytnej formy geometrycznej.

OWOC ŻYCIA - jest "jedną z najbardziej uświęconych form, jakie istnieją na Ziemi, albowiem z jego treści powstało wszystko, co istnieje w Rzeczywistości." (w/g D. Melchizedeka).
Kształt ten opiera się na zasadach Świętej Geometrii i stanowi rozwinięcie symbolu Kwiatu Życia.

Kwiat Życia - wewnątrz tego symbolu znajduje się siedem połączonych ze sobą kół, zwanych ziarnem życia. Kwiat Życia zawiera w sobie wszystkie formuły matematyki, każde prawo fizyki, harmonię muzyczną i każdą biologiczną formę życia, łącznie z ludzkim ciałem. Znajdziemy w nim także platońskie bryły, będące wzorcami dla wszystkich atomów, pierwiastków, poziomów, wymiarów, dla wszystkiego co istnieje we wszechświecie w formie fal.
Symbol ten znany był w dawnych cywilizacjach - można go odnaleźć prawie w każdej części świata.

Informacje na temat Świętej Geometrii: http://swietageometria.info
 -----------------------------------------------------------------------

Chembuster "OWOC ŻYCIA" wykorzystuje w swoim działaniu kilka cennych aspektów:
- generuje pozytywną energię Orgonu (baza orgonitowa, kryształy, minerały), oczyszczając atmosferę i harmonizując przestrzeń dookoła
- emanuje wibracją symbolu OWOCU ŻYCIA, którego moc pogłębia efekt harmonizacji przestrzeni
- wykorzystuje częstotliwości Shumana, naturalne wibracje naszej planety (ważne! częstotliwości planety są zaburzane przez HAARP, sieci elektryczne oraz promieniowanie elektromagnetyczne)
- każda z rur, dzięki dobraniu odpowiedniej długości, działa na określone czakry (Solfeggio)
- w całym urządzeniu wykorzystano Świętą Geometrię oraz zastosowano Złoty Podział, co powoduje, że wykorzystuje ono naturalne dla naszego świata (odkryte w starożytności) siły i wibracje.

Projekt tego urządzenia stworzył i czuwał nad jego poprawnością merytoryczną, specjalista od Świętej Geometrii: brahman (użytkownik forum DI).

SKŁAD I KONSTRUKCJA

Do produkcji działa używane są wióry stalowe (zgodnie z zaleceniami W. Reicha, badacza i propagatora technologii orgonu), ponieważ (w przeciwieństwie do często używanego aluminium) mają bardziej harmonijne i bezpieczne działanie na organizm człowieka, dlatego chembuster może być bez obaw użytkowany w pobliżu ludzi.

Układ rur - Owoc Życia (13 sztuk)

Krótkie rurki zatopione są w bazie orgonitowej (jej skład to: żywica, wióry stalowe, podsypka z kryształu górskiego, kwarcu dymnego i ametystu), plus zaślepki rur (na spodzie rur), plus mufki przejściowe, plus kryształy górskie w rurach, plus 2 x dystans górny do poprawnego rozmieszczenia rur długich (wykonany z kilku warstw tworzywa sztucznego), plus długie rury przycięte do odpowiednich wysokości (zgodnie z określonymi zęstotliwościami). Dodatkowo - wysyłamy szkic poprawnego rozmieszczenia rur w czasie montażu.
Cała baza orgonitowa umieszczana jest w twardej rurze z tworzywa sztucznego, która stanowi jej osłonę (nie zalecamy zdejmowania tej osłony, ponieważ urządzenie było pionowane do jej ścianek i po demontażu może zgubić proporcje. Ponieważ osłona nie ma dna, całe urządzenie może mieć dzięki temu bezpośredni kontakt z gruntem).
 -----------------------------------------------------------------------

 

Jak wzmocnić dzialanie (wizualizacja)
Urządzenia orgonitowe (w tym chembuster) są urządzeniami radionicznymi, które są zasilane i sterowane przez operatora/właściciela urządzenia. Stają się jakby częścią umysłu operatora. Wola człowieka steruje i wpływa na jakość i intensywność działania orgonu.
Jeśli chcesz wyczyścić niebo ze smug chemicznych, po prostu wyobraź sobie czyste niebo, wydychając z ust powietrze nasycone złotą energią (ta wizualizacja przyspieszy proces oczyszczania). 
Pamiętaj, że masz więcej mocy niż sądzisz...


Zalecane zastosowanie
Najlepiej zakopać w ogródku, na działce itp (na głębokość 2/3 podstawy). Można również działo ustawić na balkonie, tarasie. 
Warto raz na kwartał oczyścić mentalnie i/lub fizycznie kryształy wewnątrz rur. Mentalnie - zwizualizuj sobie czystą wodę, zloty deszcz, lub białe światło, które oczyszcza minerały. 
Fizycznie - zdejmij górne rurki i przepłukaj kryształy wewnątrz małych rurek zimną, czystą wodą, lub zimną wodą z dodatkiwm soli naturalnej, a potem czystą wodą (możesz zostawić wodę do doparowania, lub przechylić działo, aby wylać wodę z rurek).
Chembuster nie wymaga uziemienia.


Dostępność
Pojedyncze egzemplarze wykonywane tylko na zamówienie
Zamówienia są realizowane według kolejności zgłoszeń. Realizacja zamówienia - 14-21 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia i przedpłaty pierwszej transzy (na zakup materiałów dla danego Klienta, potrzebnych do wykonania urządzenia).

 ----------------------------------------------------------------------- 

 

DANE TECHNICZNE
Zasięg: urządzenie działa w promieniu ok. 80 km, tworząc wielowarstwową kopułę o średnicy 150 km (założenia teoretyczne, weryfikowane radiestezyjnie)
Skład: żywica; średniej wielkości kryształy górskie ze szpicem (w każdej rurce, czubkiem w górę); podsypka z minerałów (łącznie ok. 1,3 kg): kryształ górski, ametyst, kwarc dymny; wióry stalowe; miedziane elementy: rury (22mm), złączki i zaślepki. Całość osadzona w dużej rurze z twardego tworzywa (prosimy nie demontować rury PCV!).
Wymiary: wysokość całego działa 225 cm; wysokość podstawy: ok. 50 cm; średnica podstawy 20 cm.
Wagacałe działo (wraz z rurami) ok. 23 kg; sama podstawa (baza) - ok. 16 kg


PŁATNOŚĆ (podzielona na dwie tury)
I - przedpłata na zakup materiałów (w imieniu zamawiającego) i przygotowanie/uruchomienie produkcji (nie podlega refakturowaniu). Klient może również samodzielnie zakupić materiały i przesłać je do nas w celu wykonania usługi - pozostaje w gestii Klienta wybór formy nabycia materiałów niezbędnych do produkcji: przesłanie kwoty niezbędnej do zakupu materiałów, lub zakup samodzielny i przesłanie materiałów do nas); 
II - pozostała część wpłaty po zakończeniu produkcji, a przed wysyłką (jest to właściwa opłata za usługę i pakowanie wraz z wysyłką). 
Ważne! Zamówienie dotyczy TYLKO USŁUGI WYKONANIA urządzenia (Klient otrzymuje gotowe, wyprodukowane specjalnie dla niego urządzenie orgonitowe, wg opsanej specyfikacji). Produkty wykonane na zamówienie nie podlegają zwrotom. Faktury wystawiamy wyłącznie na wykonanie usługi i wysyłkę - zakup materiałów odbywa się w formie "zlecenia", w imieniu klienta - materiały do produkcji zleconego urządzenia nie są fakturowane.


KOSZTY PAKOWANIA I PRZESYŁKI CAŁEGO DZIAŁA
Polska (priorytet/kurier): 115 zł
zagranica: brak możliwości dostawy. Klient może samodzielnie zlecić firmie kurierskiej w swoim kraju odbiór gotowego urządzenia od nas, bądź zlecić dostawę do rodziny/przyjaciół w Polsce. Wówczas naliczamy tylko koszt przygotowania dla spedycji i pakowania - 60 zł

UWAGA! Należy podać dokładne dane do wysyłki, wraz z telefonem i sugerowanymi godzinami odbioru.
Osoba zamawiająca odpowiada za poprawność podanych danych. Firma kurierska awizuje przesyłkę tylko dwukrotnie, więc jeśli nie zostanie ona odebrana - zostaje zwrócona do nadawcy, co powoduje naliczenie dodatkowej opłaty.

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: [email protected]

Zamówienia chembusterów
nie są łączone z pozostałymi produktami! Zamówienie, pakowanie i wysyłka przebiegają oddzielnie.


W zamówieniu należy podać poniższe dane (prosimy skopiować poniższy wzór i uzupełnić dane):

- imię i nazwisko odbiorcy urządzenia:

- ulica, nr domu/mieszkania:
- miejscowość i kod pocztowy:
- nr telefonu kontaktowego odbiorcy: 
- dokładny adres e-mail:
- DOKŁADNA nazwę urządzenia: chembuster OWOC ŻYCIA
- ilość egzemplarzy:

W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia.

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej