Bransoletka z KWARCU z TURMALINEM (elastyczna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z KWARCU z TURMALINEM (elastyczna)

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnego minerału - kwarcu z wrostami czarnego turmalinu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi. Turmalin oczyszcza całe ciało oraz aurę, łagodzi stres, rozprasza lęki, ułatwia zasypianie.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 7

14,50 zł

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnego minerału - kwarcu z wrostami czarnego turmalinu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi.

Kwarc z turmalinem - ta kombinacja równoważy energię Yin-Yang. Harmonizuje odmienne i przeciwstawne elementy i polaryzacje, a także zamienia negatywne myśli i energie w pozytywne. Połączenie jasnego kwarcu i czarnego turmalinu tworzy potężnego sojusznika w rozwoju duchowym. Kwarc kieruje ku górnym czakrom, a Czarny Turmalin pomaga w uziemieniu i ochronie energetycznej podczas praktyki duchowej.

Turmalin czarny wpływa na poprawę pracy nadnerczy, przeciwdziała artretyzmowi, zaburzeniom pamięci, zawrotom głowy, chorobie lokomocyjnej, wszelkim niepokojom, dysleksji. Stosować go można w depresji, jąkaniu się, niezrównoważeniu emocjonalnym, nerwowości. 
Doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. 
Silna ochrona przed zewnętrznymi złymi wpływami, negatywną energią itp.
Czarny Turmalin jest również używany do usuwaniu zanieczyszczeń elektromagnetycznych ze źródeł takich jak komputery i telefony komórkowe. 

Wymiary: średnica wewn. ok. 5cm; szer. 3cm; wielkość kamieni 0,4-1cm.
Kamienie nanizane na elastyczną, przezroczystą gumkę.
Ważne! Kwarc z domieszką turmalinu posiada naturalne odcienie szarości (to nie jest kryształ górski).

Bransoletka została wstępnie oczyszczona energetycznie.

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej