Bransoletka z KALCYTU ŻÓŁTEGO (elastyczna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z KALCYTU ŻÓŁTEGO (elastyczna)

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnego minerału - żółtego kalcytu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

14,50 zł

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnego minerału - żółtego kalcytu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi.

Kalcyt żółty służy harmonizacji ciała i duszy. Eliminuje samoograniczenia, wzmaga energię fizyczną, mentalną oraz kreatywność. Pomaga w sytuacjach lękowych i bycia pod presją czasu. Pomaga w nadawaniu klarownej postaci swoim pomysłom i w realizacji ich. Skuteczny w walce z lenistwem, depresją, brakiem motywacji. Przyciąga dobrobyt, szczęście i błogosławieństwo sił wyższych. Zwiększa siły, zdrowie, moc wewnętrzną i poczucie wartości.
Odbudowuje krew, poprawiając jej skład mineralny. Wspomaga oczyszczanie ze szkodliwych substancji, wzmacniając funkcje nerek, śledziony i wątroby. Może łagodzić schorzenia takie jak reumatyzm, podagrę, artretyzm, artrozę. Pomocny w początkowych stadiach infekcji. Poprawia przemianę materii, wspiera tworzenie się kości, przyśpiesza uzdrawianie złamań kości. Rozpuszcza zwapnienia stawów i pomaga w regeneracji tkanki mięśniowe.

Wymiary: średnica wewn. ok. 5cm; szer. 3cm; wielkość kamieni 0,4-1cm.
Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Kamienie nanizane na elastyczną, przezroczystą gumkę.
Bransoletka została wstępnie oczyszczona energetycznie.

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej