Breloczek orgonitowy WZMOCNIENIE Powiększ do pełnego rozmiaru

Breloczek orgonitowy WZMOCNIENIE

Ochronny, harmonizujący i wzmacniający amulet orgonitowy w postaci breloczka do kluczy.
Orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają wewnętrzne skazy, co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu. KAŻDY ORGONIT WYGLĄDA INACZEJ - JEST TO PRODUKT HAND MADE!

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja odbywa się partiami)

Stan: dostępnych 4

32,21 zł

Obniżka!

-15%

37,90 zł

Ochronny, harmonizujący i wzmacniający amulet orgonitowy w postaci breloczka do kluczy.

Zawiera minerały o silnych właściwościach ochronnych, może więc służyć jako osobisty amulet zabezpieczający przed negatywną energią. Zaprogramowany dodatkowo na harmonizowanie aury i wzmocnienie biopola właściciela.

Podstawowe właściwości orgonu, to neutralizacja szkodliwego dla człowieka promieniowania (w tym elektromagnetycznego), emanacja ożywczej energii orgonu, poprawa samopoczucia, harmonizacja i zwiększenie witalności.

Proponowane zastosowanie, jako:
- brelok do kluczy
- wisiorek
- amulet przypięty na stałe do torebki, paska od spodni itp.

Właściwości:
- chroni przed szkodliwym dla człowieka promieniowanie elektromagnetycznym
- wyrównuje pole energetyczne człowieka
- oczyszcza aurę i wzmacnia biopola
- zawiera minerały o właściwościach ochronnych
- pomaga uzyskać spokój wewnętrzny.

_________________________________________________
Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.


DANE TECHNICZNE
Zasięg: najsilniej działa lokalnie - w bliskiej odległości od człowieka (zalecane, aby nosić go lub umieścić do 0,5 metra od siebie).
Skład: kryształ górski, turmalin czarny, jaspis czerwony, karneol, metale, komponent spajający, metalowy łańcuszek, metalowa ozdoba.
Wymiary: dł. breloczka 4,5cm (bez łańcuszka), szerokość 3,3 cm, grubość 1,1cm

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Koncert - Uzdrawianie Dźwiękami Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Koncert - Uzdrawianie Dźwiękami Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

2017-04-29

Koncerty na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. SPOTKANIA CYKLICZNE.

Czytaj więcej
KURS CHI KUNG (Qi Gong) Zdrowie w ośmiu ruchach

KURS CHI KUNG (Qi Gong) Zdrowie w ośmiu ruchach

2017-04-29

W ramach kursu nauczany i praktykowany będzie chiński zestaw Chi Kung, składający się z ośmiu uzdrawiających technik oddechowo-ruchowych. Uczestnicy kursu otrzymają też informacje na temat oddechu energetycznego, zasad pracy z energią, budowy energetycznej człowieka i niezbędną wiedzę, pozwalające na samodzielną praktykę Chi Kung lub prowadzenie zajęć dla grupy.

Czytaj więcej
Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych

Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych

2017-04-29

Na warsztacie nauczane będą nastrojowe utwory, które wykonywane są podczas rytuałów na całym świecie. Są to pieśni, które mają za zadanie wznosić Ducha, skupić uczestników ceremonii na pozytywnych myślach i wizjach podczas wspólnych praktyk. Nauczane pieśni są znane i popularne w świecie spotkań i praktyk szamańskich w obu Amerykach i Europie, co umożliwi uczestnikom ich rozpoznanie i wspólne śpiewanie.

Czytaj więcej