Tom 7 "Energia Życia" Władimir Megre Powiększ do pełnego rozmiaru

Tom 7 "Energia Życia" Władimir Megre

Życie człowieka ! Od czego lub od kogo ono zależy? Dlaczego jedni stają się imperatorami, dowódcami, drudzy zbierają resztki z odpadków? Istnieje pogląd, że każdemu już od narodzenia przeznaczony jest jego los.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

28,00 zł

Życie człowieka ! Od czego lub od kogo ono zależy? Dlaczego jedni stają się imperatorami, dowódcami, drudzy zbierają resztki z odpadków?
Istnieje pogląd, że każdemu już od narodzenia przeznaczony jest jego los. Jest i drugi pogląd: człowiek to samowystarczające stworzenie, w którym zawarte są wszystkie energie wszechświata.
Ale jest w człowieku jedna energia, przynależna tylko jemu. Ona się nazywa „energią życia”. I jeśli człowiek zrozumie, czym on włada, nauczy się posługiwać nią w pełnym zakresie. Stanie się współwłaścicielem całego wszechświata.
Wiadome jest, że wykorzystujemy tylko kilka procent możliwości naszego umysłu z nielicznymi wyjątkami do około 10%, a gdzie pozostałe 90%?
Kto tym wszystkim manipuluje i dlaczego jest tak mało kochających się rodzin, szczęśliwych dzieci? Gdzie jest czysta żywa woda i powietrze, ziemia rodząca zdrowe produkty, aby człowiek mógł być zdrowym i w pełni świadomym?

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej