Statyw / Stojak do gongów (60 cm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Statyw / Stojak do gongów (60 cm)

Statyw / stojak drewniany na gong o maksymalnej średnicy 60 cm (na gongi 50-60 cm), wykonany w całości z drewna jesionowego. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

440,00 zł

Statyw / stojak drewniany na gong o maksymalnej średnicy 60 cm (na gongi 50-60 cm), wykonany w całości z drewna jesionowego.
Stojak impregnowany olejem i zabezpieczony woskiem, odporny na wilgoć i zanieczyszczenia.

Łatwy montaż statywu (składa się on z 4 elementów: poprzeczki górnej wraz z haczykami, belek bocznych oraz 2 płóz do stabilizacji belek bocznych).
Po zmontowaniu stojaka należy tylko przekręcić haczyki "do przodu".


Produkt Polski!


Maksymalna średnica gongu: 60 cm
Materiał: drewno jesionu

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej